fbpx

Mario Beky a tým

Mario Beky a Advanced Mental Coaching

Mário Béky, psycholog, zakladatel MARIOBEKY.COM

FACE_MAJ

Mário Béky, psycholog, zakladatel MARIOBEKY.COM

Mário se narodil v 1981 na Slovensku. Studoval psychologii na Institutu psychologie na Prešovské univerzitě. Jeho hlavní končící specializací byla klinická a pracovní psychologie. Mimo jiné studoval elektronické počítačové systémy a je držitelem ocenění za práci o instalaci speciálních bezpečnostních zařízení. Vytvořil Pokročilý vnitřní trénink – první na míru uživatele nastavitelný sebe-koučingový systém, který aktuálně pomáhá lidem na celém světě.

V soukromí je Mário aktivním sportovcem, manželem krásné manželky a otcem úžasného syna.

Vytvořil: Pokročilý vnitřní trénink TM, Myslet a hrát jednoduše TM, Myslet a učit se jednoduše TM, Příručka pro mentální hru v golfu TM, Golf – Hra mysle, Motivace šampionů

 

O Pokročilém vnitřním tréninku

MARIOBEKY.COM představuje Psychologii jednoduchým způsobem. Pokročilý vnitřní trénink (PVT) je program pro efektivnější využití vnitřních strategií v životě (aktivity, literatura, podcasty). PVT nabízí jednoduchý a intuitivní systém cílů a činností pro plné využití tvého potenciálu.

Mise

Naší hlavní misí je umožnit lidem využívat svůj plný potenciál. Využívání vnitřního potenciálu by měl být standardem pro každého z nás. Všichni mají právo využívat svůj vnitřní potenciál, ne každý všakjak správně postupovat. Silně podporujeme každého jednotlivce, jehož cílem je nabízet to nejlepší ze sebe a udělat tak svět o něco lepším. Mysl téměř neomezené možnosti. Učíme se krok za krokem, od zkušenosti po zkušenost. K cíli je vždy cesta když postupujeme logicky a systematicky.

Sport

Pokročilý vnitřní trénink v golfu byl vytvořen pro Jediný cíl – umožnit běžným golfistům používat mentální hru v každodenní hře. Vnitřní hra se v posledních letech stává dominantní ve všech sportech. Věříme, že mentální hra má byž přístupná pro každého. Amatérští hráči mají stejné právo používat vnitřně hru přesně tak, jak ji využívají PRO hráči. Proto jsme vytvořili koučingový program, sérii příruček, mobilních aplikací a dalších podpůrných produktů. Byl sestaven tak, aby snadnost použití šla ruku v ruce s efektivitou.

Škola

Pokročilý vnitřní trénink vstupuje do nové epizody. Náš cíl je stát se světovým lídrem v tvorbě tréninků a literatury pro rozvoj osobního výkonu. Třetí edice Pokročilého vnitřního tréninku je věnována dětem / žákům / studentům. Naše příručky III. generace jsou jednou z nejlepších možností pro Aktivních studenty. Aktivní student je takový student, který věří ve své schopnosti a je připraven udělat vše, aby dosáhl svých cílů, které mu zajistí lepší budoucnost. Využitím znalostí ze Školské psychologie a ze Psychologie motivace dostává každý žák stejnou možnost využít svůj potenciál a dosáhnout svých cílů.

Společnost

coaching Mario Beky Advanced Mental Coaching pricing cennik

MARIOBEKY.COM, Mgr. Mario Beky,

better results in sport, learning and life

registrovaný s DIČ: 1081122779, prostřednictvím daňového úřadu v Banské Bystrici, Slovensko

* Více informací v Obchodních podmínkách