Mario Beky a tým

Mario Beky a tým

Mario Beky a tým, MARIOBEKY.COM

MARIOBEKY.COM se dělí na pobočky, které dodávají produkty a služby pro lidi, kteří chtějí dosahovat lepších výsledků ve sportu, ve škole i v životě.

I. Top Sport Performance – Špičkový sportovní výkon

Originální knihy, sportovní psychologická akademie, online kurzy, oblečení a doplňky pro Akademii vnitřní hry. V Akademii vnitřní hry pomáháme aktivním lidem ve sportu – amatérským i profesionálním hráčům. Ukazujeme jim, jak rozpoznat a posílit své duševní schopnosti. Mohou si tak zlepšit skóre v amatérských i profesionálních sportech.

Facebook – Top Sport Psychology

Instagram – Top Sport Psychology

YouTube – Top Sport Psychology

II. Educatia – Úspěšné učení se

Educatia – Úspěšné učení se je globální projekt pro školy a vzdělávací instituce. Ukazujeme, jak se učit a jak se učit rychle s dlouhodobým efektem. Školy nebo jednotlivci používají naše nástroje výkonnostního učení k dosažení efektivnějšího procesu učení.

Facebook – Educatia official

Instagram – Educatia official

YouTube – Educatia official

Historie

Mario Beky
Mario Beky

Mario Beky – je psycholog, který pracuje s aktivními lidmi orientovanými na výsledky. Studium klientů s deficitem emocionální kontroly mu umožnilo vyvinout přizpůsobitelný autotrénink pro lidi aktivní ve sportu. Tento systém nyní pomáhá sportovcům na celém světě dosáhnout jejich nejlepšího mentálního potenciálu ve velmi krátké době jen pomocí jednoduchého 3-krokového vzorce.

Postupem času stále více lidí na celém světě objevilo Mariovu techniku jednoduché psychologie pro každodenní život. Postupně se k němu začali přidávat někteří jeho klienti. Společně začaly rozšiřovat portfolio produktů a služeb. Tato krásná spolupráce tak oslovuje novými produkty jako je kapesní průvodce Myslet a učit se jednoduše, Psychologie tenisu do kapsy nebo tréninkové nástroje pro golf stále více lidí z různých koutů této planety.

Budoucnost

Když se kolem dobrého nápadu setkají správní lidé, vše je připraveno na nový kurz. Vytváříme způsoby, jak mohou lidé i v každodenním životě používat jednoduché rady profesionální psychologie k dosažení lepších výsledků. S hrdostí vyvíjíme produkty, které se přizpůsobují uživatelům a které rychle přinášejí výsledky.

Kontakt

Klikněte sem a kontaktujte nás.