Partnerský program

Partnerský program pre golf, tennis, učenie, oblečenie a darčeky pre rodinu a domácnosť

Partnerský program produktov od MARIOBEKY dáva príležitosť ako si privyrobiť aktívnou spoluprácou. Hľadáme partnerov, ktorí zarábať ponúkaním kvalitných produktov výhradne vytváraných na Slovensku. MARIOBEKY, sa ako globálna značka zameriava na poskytovanie produktov a služieb, ktoré uľahčujú a spríjemňujú život. Ak máš chuť zarábať čestné peniaze buť popri práci, domácnosti, alebo ako plnohodnotný partner / partnerka, toto je miesto pre teba.

Toto sú oblasti, v ktorých hľadáme aktívnych partnerov

UČENIE

TENNIS

GOLF

Často kladené otázky ohľadom partnerského programu

Čo je Partnerský program MARIOBEKY.COM?

Partnerský program MARIOBEKY.COM JE klasická spolupráca propagovania produktov a získavania percentuálneho podielu zo zisku vygenerovaného z predaja.

Kto sa môže stať partnerom/partnerkou s MARIOBEKY.COM?

Každý, kto sa kvalifikuje prosterdníctvom jednoduchého testu. Pre absolvovanie tohot testu klikni na obrázky uverejnené vyššie.

Aký percentuálny podiel z predaja produktov môžem ako aktívny partner / partnerka získať?

Bohato oceňujeme každého partnera, ktorý prispieva získavaním kvalitných zákazníkov. Obzvlášť sa zameriavame na dlhodobú a stabilnú spoluprácu s preukázateľnými výsledkami. Z tohto dôvodu naši partneri získavajú odmeny, ktorú predstavujú nadpriemer oproti iným partnerským programom. Jedná sa zvyčajne o 30% zo všetkých ukončených predajov, ktoré neboli vrátené. Detailný popis je uvedený vo Všeobecných obchodných podmienkach MARIOBEKY.COM.

Ponúka MARIOBEKY.COM aj viac ako len bežné odmeny pre partnerský program?

Áno. Najefektívnejším partnerom ponúkame VIP odmeny, ktoré sú výhradne individuálne.

Ako môže partner sledovať vlastné štatistiky?

Veľmi jednoducho. Partnerský afiliačný panel zobrazuje podrobnosti ziskov a iných dôležitých faktov.

Ako dlho zostáva informácia uložená v prehliadači (affiliate sessions) pre každého užívateľa? (Ako dlho bude môj partnerský link fungovať?

30 dní.

Aké veľké odmeny môžem ako Partner / partnerka MARIOBEKY.COM očakávať?

Odmeny partnerského programu závisia na programe, do ktorého sa Partner kvalifikuje, množstve klientov, ktorých získa a množstve produktov, ktoré budú úspešne zakúpené a nevrátené. Napríklad VIP Partner / Partnerka dokáže získať až 1000€ na jednom produkte prostredníctvom programu pre golf.

Ako rýchlo môžem začať s partnerským programom?

Ihneď. Akonáhle sa kvalifikuješ prostredníctvom 7 otázkového testu a náš tím posúdi tvoje výsledky pozitívne, smieš začať zarábať už behom 1 hodiny.

Toto sú produkty, ktoré MARIOBEKY ponúka pre slovenských zákazníkov – OBCHOD