Kontakty

Kontakty

Kontakty na tým MARIOBEKY.COM

Contact info Advanced Mental Coaching Mario Beky Kontakt Kontakty

Mario Beky, MARIOBEKY.COM

Pokročilý vnitřní trénink
Hrádza 99/83
976 57 Michalová
Slovensko

MARIOBEKY.COM je společností, která vznikla a sídlí na Slovensku. Naše služby jsou dostupné 24 hodin denně, 365 dní v roce. Kontaktujte nás použitím emailových adres, nebo telefonního čísla uvedených výše. Tyto komunikační linky slouží zároveň na komunikaci s externími prodejci a obchodními zástupci.

Naše produkty dodáváme do celého světa

Pro každý produkt ze stránky MARIOBEKY.COM zabezpešujeme dodávání do celého světa. Náš tým vám váš produkt zabalí a připraví k odeslání ihned po zaznamenání platby. Balíky obvykle zasíláme prostřednictvím Slovenské pošty. Jedná se o doporučené zásilky odesílané první třídou. Jelikož většina zásilek je odesílána právě přes Slovenskou poštu, a.s. pracovní dny souvisí práce s jejím programem. Poštovné a balné závisí na form, váze a velikosti odesílaných produktů.

Objednávání a dny pracovního klidu

Objednávat můžete kdykoliv! Pracujeme 365 dní v roce, ale doba odeslání závisí i na státních svátcích, kdy kurýrní služby nefungují. Zde je seznam státních svátků a dnů pracovního klidu na Slovensku pro rok 2016. leden 1., 6., březen 25., 28., Květen – 1., 8., Červenec – 5., August – 29., September – 1., 15., Listopad – 1., 17., Prosinec – 24., 25., 26 .. Pokud chcete mít v rukou zboží, které jste si objednali, vždy můžete zvloiť možnost vyzvednout si ho přímo na naší hlavní adrese .

Platby Master Card, Visa, Maestro

Akceptujeme platby od všech všeobecně používaných světových platebních služeb. Vaší debetní, co kreditní kartou smíte přímo platit i přes PayPal. Dokonce nemusíte mít ani účet PayPal. Smíte použít Master Card, Maestas Card, Visa, AmericanExpress, apod. Všechny objednávky z MARIOBEKY.COM získávají objednané předmět, fakturu v anglickém jazyce (nebo v češtině, pokud si tak zákazník přeje), vizitku a bonusový materiál. Pokud si přejete dostat i elektronickou objednávku, sdělte nám to přímo v objednávce. Vždy vám rádi odpovíme na otázky týkající se objednávek. Narozdíl od jiných vás do nákupu nebudeme tlačit, protože nám záleží na tom, aby tento krok byla jen a jen vaše volba.