Kontakty

Kontakty

Hlavní zástupce pro Severní a Jižní Ameriku

MARIOBEKY.COM

MARIOBEKY – Sportovní psychologie s profesionálními výsledky – akademie, online kurzy, webináře, knihy, prémiový klub, oblečení.

Mgr. Mario Beky, Hradza 83
976 57 Michalova, Slovensko

Tel.: +421 907 50 31 49
E-mail:
HQ:  mail@mariobeky.com

Hlavní zástupce pro Severní a Jižní Ameriku
Alberto Torres
Tel.: +1 (786) 387-2206
E-mail:
HQ:  albertotorres@mariobeky.com

Registrován pod DIČ: 1081122779, prostřednictvím Finančního úřadu v Banské Bystrici, Slovensko

Jsme společnost registrovaná na Slovensku, v Evropě. Naše služby fungují 24 hodin denně, 365 dní v roce. Pro kontakt s námi použijte jakoukoli e-mailovou adresu nebo telefonní číslo z obrázku výše. Tyto kontaktní odkazy jsou také vhodné pro velké poptávky společností a míst.

Doprava zdarma po celém světě

Každý zákazník má nárok na bezplatnou celosvětovou dopravu za následujících podmínek (všechny podmínky jsou uvedeny v úplných podmínkách). Aby byly splněny zásady dopravy zdarma, musí být pro každý region uvedena peněžní hodnota skutečné objednávky. Kontinent Ameriky, Austrálie, Asie, Afrika všechny objednávky nad 100 EUR. Kontinent Evropy všechny objednávky nad 60 EUR. Česká republika všechny objednávky nad 40 EUR. Slovensko všechny objednávky nad 20 EUR.

Zajišťujeme DOPRAVU DO CELÉHO SVĚTA pro každý produkt (kromě některých jednotlivých položek), který nabízíme přímo prostřednictvím tohoto webu. Náš tým zabalí a expeduje vaše produkty z objednávky okamžitě, my indikujeme platbu. Každý balík, který odesíláme, je zasílán prostřednictvím Slovenské pošty, a.s. (Slovenská pošta) s prioritou 1. odeslání (Prioritaire). Vzhledem k tomu, že většinou zasíláme se Slovenskou poštou, dodací lhůty se tomu blíží. Poštovné se může lišit a závisí na váze.

Objednávky a svátky

Objednávejte kdykoliv! Pracujeme 365 dní v roce, ale kvůli státním svátkům může doručení vaší objednávky trvat o den nebo dva déle. Je to z důvodu slovenských státních svátků (netýká se to našich partnerských webů). O státních svátcích přepravní společnosti, se kterými spolupracujeme, většinou neposkytují služby.

Platby

Přijímáme platby od všech hlavních poskytovatelů plateb. Pokud nemáte účet PayPal, stále můžete platit kreditní nebo debetní kartou. Můžete také použít Master Card, Maesto Card, Visa atd. Všechny objednávky (z www.mariobeky.com) obdrží objednaný Předmět, Fakturu v angličtině (nebo ve slovenštině), Vizitku, Bonusový materiál. Pokud chcete obdržet jinou než online fakturu, informujte nás prosím předem. Ale především bychom vám rádi umožnili přístup k našim produktům, takže pokud máte nějaké dotazy ohledně našich služeb, kontaktujte nás. Možná je to jen otázka, která vás drží, abyste našli průvodce, který byl nakonec vytvořen pouze pro vás.