Mario Beky a tím

Mario Beky Tím

Mario Beky – MARIOBEKY.COM vytvára Knihy a Oblečenie pre Aktívnych Ľudí. Špecializujeme sa na 2 hlavné sféry. Prvou sú okamžite použiteľné prostriedky pre osobný rast v Športe a v Učení. Tou druhou je oblečenie pre ľudí, ktorí milujú svoj šport, či aktivitu, pomocou ktorej, si užívajú radosti života.

Tím

Slovakia Mario Beky Advanced Mental Coaching MARIOBEKY.COM PartnershipsMário Béky – zakladateľ MARIOBEKY.COM

Mario sa narodil na Slovensku, 1981. Študoval psychológiu na Inštitúte psychológie prešovskej univerzity v Prešove. Jehou hlavnou špecializáciou bola klinická a rpacovná psychológia.  Mário taktiež získal diplom z Elektronických a počítačových systémov. Je tvorcom Pokročilého vnútorného tréningu (Advanced Mental Coaching0 – tento program ukazuje ako môžu ľudia používať psychológiu v bežnom živote jednoduchým spôsobom.

United KingdomLyle Kirkham – oficiálny manažér značky pre Veľkú Britániu, športový psychológ a výskumník

Slovakia Mario Beky Advanced Mental Coaching MARIOBEKY.COM Partnerships

Zuzana Bekyova – koordinátorka projektu Lepšie Slovensko

United KingdomAnne Duffy – kontribútorka, golfová analytička a trénerka vnútornej hry golfových profesionálov

Slovakia Mario Beky Advanced Mental Coaching MARIOBEKY.COM Partnerships

Barbora Machdalova – oficiálna reprezentantka značky pre Slovensko, študentka

Everett Mccurdy – oficiálny reprezentat značky pre Spojené štáty Americké

Misia

Našou hlavnou misiou je pomôcť objavovať ľuďom ich plný potentiál. Človek je tvorený telom a mysľou. Rovnováha týchto dvoch častí je to, čo nás robí skutočnými. Podporujeme ľudí, milujú svoju aktivitu a zároveň chcú pri jej pestovaní vyzerať dobre.

Pokročilý vnútorný tréning

Pokročilý vnútorný tréning je program pre podporu a upevňovanie vnútornej hry v športe a v učení. Je postavený na jednoduchých inštrukciách, úlohách acieľoch, ktoré zvládnu aj deti. Užívateľ si sám vyberá ako a kedy zpeší svoje schopnosti. Systém sa zmestí do ktoréhokoľvek vrecka a možno ho prispôsobiť veku, schopnostiam a očakávaniam. Kontrolou myslenia získavame kontrolu nad náročnými situáciam ako aj nad svojou budúcnosťou.

Šport

Máme 1 hlavný športový cieľ – chceme sprístupniť vnútorný tréning všetkým profesionálnym, ale najmä amatérskym športovocom na svete. Veríme, že pomocou správnej vnútornej hry je možné dosahovať lepšie výsledky. Naši klienti z celého sveta nás o tom pravidelne presviedčajú a sme veľmi pyšní na ich progres. Náš program je postavený na jednoduchom princípe. Tímto otvárame novú kapitolu pre všetky športy na celom svete.

Učenie

Odkedy sme sprístupnili Pokročilý vnútorný tréning pre amatérskych hráčov, používa ho čoraz viac ľudí na celom svete. Tým, že náš program je univerzálne prispôosbiteľný, dokázali sme ho upraviť tak, aby ho mohli využívať nielen športovci, ale aj tí, ktorí sa učia. To znamená, že sme prekopníci vo oblasti, ktorá konečne ukazuje najmä deťom spôsoby, akými sa môžu začať učiť jednoduchšie a efektívnejšie. Okrem vreckových príručiek ponúkame organizér učenia a motivačné aplikácie do mobilných telefónov.

Spolupráca

Anne DuffyGolfová analytička a kouč vnútornej hry. Absolventka Kilroy College  a tvorkyňa Mind Your Golf. Anne je jednou z našich partnerov. Zdieľa s nami nielen jej bohaté profesionálne skúsenosti, ale aj Legendárne spomienky s legedami golfu ako napr. Jack Nicklaus, Seve Ballesteros, Arnold Palmer a mnohými inými. Jej články môžu návštevníci a klienti našej stránky čítať v sekcii Blog English.

Spoločnosť

MARIOBEKY.COM, Mgr. Mario Beky,

Knihy, oblečenie, aktívni ľudia

registrované DIČ: 1081122779, cez Daňový úrad Banska Bystrica, Slovensko

*viac sa dočítate v Obchodných podmienkach

Najčerstvejšie informácie pravidelne uverejňujeme na Facebooku and Instagrame.