Mario Beky a tím

Mario Beky a tím

Mario Beky a tím, MARIOBEKY.COM

MARIOBEKY.COM sa delí na pobočky, ktoré dodávajú produkty a služby ľuďom, ktorí chcú dosahovať lepšie výsledky v športe, v škole ako aj v živote.

I. Top Sport Performance -špičkový športový výkon

Originálne knihy, akadémia športovej psychológie, online kurzy, oblečenie a doplnky pre akadémiu mentálnych hier. V Akadémii vnútornej hry pomáhame aktívnym ľuďom v športe – amatérskym i profesionálnym hráčom. Ukážeme im, ako rozpoznať a posilniť svoje duševné schopnosti. Takto si môžu zlepšiť skóre v amatérskom i profesionálnom športe.

Facebook – Top Sport Psychology

Instagram – Top Sport Psychology

YouTube – Top Sport Psychology

II. Educatia – úspešné učenie sa

Educatia – úspešné učenie sa je globálny projekt pre školy a vzdelávacie inštitúcie. Ukazujeme, ako sa učiť a ako sa učiť rýchlo s dlhodobým efektom. Školy alebo jednotlivci používajú naše nástroje výkonnostného učenia na dosiahnutie efektívnejšieho vzdelávacieho procesu.

Facebook – Educatia official

Instagram – Educatia official

YouTube – Educatia official

História

Mario Beky
Mario Beky

Mario Beky – je psychológ, ktorý pracuje s aktívnymi ľuďmi orientovanými na výsledky. Štúdium klientov s deficitom emocionálnej kontroly mu umožnilo vyvinúť prispôsobiteľný autotréning pre ľudí aktívnych v športe. Tento systém teraz pomáha športovcom na celom svete dosiahnuť ich najlepší mentálny potenciál vo veľmi krátkom čase len pomocou jednoduchého 3-krokového vzorca.

Postupom času čoraz viac ľudí na celom svete objavilo Máriovu techniku jednoduchej psychológie pre každodenný život. Postupne sa začali k nemu do tímu pridávať niektorí jeho klienti. Spolu začali rozširovať portfólio produktov a služieb. Táto krásna spolupráca tak oslovuje novými produktami ako je vreckový sprievodca Myslieť a učiť sa jednoducho, Psychológia tenisu do vrecka alebo tréningové nástroje pre golf čoraz viac ľudí z rôznych kútov tejto planéty.

Budúcnosť

Keď sa okolo dobrého nápadu stretnú správni ľudia, všetko je pripravené na nový kurz. Vytvárame spôsoby, ako môžu ľudia aj v každodennom živote používať jednoduché rady profesionálnej psychológie na dosiahnutie lepších výsledkov. S hrdosťou vyvíjame produkty, ktoré sa prispôsobujú užívateľom, a ktoré rýchlo prinášajú výsledky.

Kontakt

Kliknite sem a kontaktujte nás.