Trénink

Pokročilý mentální trénink


Program Pokročilý mentální trénink je programem tréninkových lekcí pro zlepšení vaší mentální hry v golfu. Při výběru celého programu hráč dostává indicie jak sledovat svůj herní vývoj a učinit jej konstantním. Program ukazuje hráči způsoby jak pracovat na své mentální hře od prvního okamžiku než se setká s golfem. Proto ho doporučujeme absolvovat zejména začínajícím golfistům.

Aby se hráči navzájem diferencovaly a např. začátečníci nebyli zatěžováni náročností úkolů určených excelentním hráčem, je program PMT je rozdělen do tří úrovní. Každá úroveň má osobité cíle. Po tom, jak absolvuje hráč specifický trénink, své údaje si bude moci prohlédnout na vlastním onlineovom kontě. Každá lekce je zaměřena na něco jiného a proto je možné absolvovat je i zvlášť. Celý program je však sestaven kontinuálně. Kontinuita seznamování se s tématy a stabilita růstu mentální hry je hlavní myšlenkou programu PMH. Stabilita zase pomáhá zachovat klid i během důležité hry, kde je vítězství nadosah.

Hráč, který se rozhodne pro program PMH získává plný zákaznický servis. Lekce většinou trvají 2 celé hodiny, nebo jsou zahrnuty v doprovodu při hře na 18 jamek -Spojené s hrami na psychickou odolnost. Po úvodním seznámení je hráč testován základními testy, aby se získaly informace do Profilu hráče. Hráč v programu PMH získává vlastní zákaznické číslo, kterým se identifikuje při vstupu do svého online účtu. Takto může sledovat růst své psychické odolnosti kdekoliv. V online profilu hráče jsou uvedeny nejen výsledky z poslední lekce, ale i průměrné hodnoty celkového postupu v programu.


Prozkoumejte možnosti programu Pokročilý mentální trénink:
3 individuální systémy pro 3 typy hráčů
Úvodní zadání testů pro určení úrovně mentální hry
Management primárních a sekundárních cílů
Klientský servis online
Průběžné vyhodnocování průběhu programu
ZARUČENÉ posílení mentální hry
(při doržaní specifických podmínek)
Neustálý servis pro klienty celého programu

Praktické aktivity:
Teorie stresu a pokročilé techniky relaxace
– Porozumění rituálů ve hře
Budování zdravé herní sebedůvěry
Politika změny nekorektního myšlení
Primární a sekundární motivace
Tréninky sebekontroly a zvládání hněvu
Poznání a posilování vnitřních strategií
Psychologický course management
Kognitivní procesy a jejich využití během hry
Paradoxy golfu
Hra uprostřed hry, přizpůsobení herního plánu
Nežádoucí situace
Strategie pro dosažení stanovených cílů
Psychologická kontrola růstu herního výkonu a jiné


[fbshare type=”button” width=”100″] [pinterest count=”horizontal”]