Kontakt

Kontakt

Kontaktujte nás prostredníctvom nasledujúcich odkazov!

MARIOBEKY.COM

MARIOBEKY – Športová psychológia s profesionálnymi výsledkami – akadémia, online kurzy, webináre, knihy, prémiový klub, oblečenie.

Mgr. Mario Beky, Hradza 83
976 57 Michalova, Slovensko

Tel.: +421 907 50 31 49
E-mail:
HQ:  mail@mariobeky.com

Hlavný zástupca pre Severnú a Južnú Ameriku
Alberto Torres
Tel.: +1 (786) 387-2206
E-mail:
HQ:  albertotorres@mariobeky.com

Registrovaný na DIČ: 1081122779, cez Daňový úrad Banská Bystrica, pobočka Brezno, Slovensko

MARIOBEKY.COM je spoločnosťou, ktorá vznikla a sídli na Slovensku. Naše služby sú dostupné 24 hodín denne, 365 dní v roku. Kontaktujte nás použitím emailových adries, či telefónneho čísla uvedených vyššie. Tieto komunikačné linky slúžia zároveň na komunikáciu s externými predajcami a obchodnými zástupcami.

Doručenie zadarmo do celého sveta

Každý zákazník má nárok na bezplatnú celosvetovú dopravu za nasledujúcich podmienok (všetky podmienky sú uvedené v úplných obchodných podmienkach). Peňažná hodnota skutočnej objednávky musí byť uvedená pre každý región, aby bola dodržaná zásada dopravy zdarma. Kontinent Amerika, Austrália, Ázia, Afrika všetky objednávky nad 180 EUR. Kontinent Európy všetky objednávky nad 100 EUR. Česká republika všetky objednávky nad 80 EUR. Slovensko všetky objednávky nad 50 EUR. Pričom hmotnosť balíka nesmie presahovať 2kg.

Zabezpečujeme CELOSVETOVÉ DOPRAVY ku každému produktu(okrem individuálnych výnimiek), ktorý ponúkame priamo cez túto webovú stránku. Náš tím zabalí a odošle vaše produkty z objednávky ihneď, ako zaevidujeme platbu. Každý balík, ktorý zasielame, posielame prostredníctvom Slovenskej pošty, as. (Slovenská pošta) s prioritou 1. odoslania (Prioritaire). Keďže posielame väčšinou Slovenskou poštou, dodacie lehoty sa tomu veľmi prispôsobujú. Poplatky za dopravu sa môžu líšiť a závisia od hmotnosti zásielky.

Objednávanie a dni pracovného pokoja

Objednávať je možné kedykoľvek. Pracujeme 365 dní v roku, ale z dôvodu štátnych sviatkov môže odoslanie vašej objednávky trvať o nejaký čas dlhšie. Dôvodom sú slovenské štátne sviatky (netýka sa to našich partnerských webov). Počas štátnych sviatkov lodné spoločnosti, s ktorými spolupracujeme, väčšinou neposkytujú služby.

Platby

Akceptujeme platby od takmer všetkých všeobecne používaných platobných služieb. Vašou debetnou, čo kreditnou kartou smiete priamo platiť aj cez PayPal. Dokonca nemusíte mať ani účet PayPal. Smiete použiť Master Card, Maesto Card, Visa, AmericanExpress, Klarna a pod. Všetky objednávky z MARIOBEKY.COM získavajú objednaný predmet, faktúru v slovenskom jazyku. Pokiaľ si želáte dostať aj elektronickú objednávku, oznámte nám to priamo v objednávke. Vždy vám radi odpovieme na otázky týkajúce sa objednávok.