fbpx

Kontakt

Kontakt

Kontakt na tím MARIOBEKY.COM

Contact info Advanced Mental Coaching Mario Beky Kontakt Kontakty

Mario Beky, MARIOBEKY.COM

Pokročilý vnútorný tréning
Hrádza 99/83
976 57 Michalová
Slovensko

MARIOBEKY.COM je spoločnosťou, ktorá vznikla a sídli na Slovensku. Naše služby sú dostupné 24 hodín denne, 365 dní v roku. Kontaktujte nás použitím emailových adries, či telefónneho čísla uvedených vyššie. Tieto komunikačné linky slúžia zároveň na komunikáciu s externými predajcami a obchodnými zástupcami.

Naše produkty dodávame do celého sveta

Pre každý produkt zo stránky MARIOBEKY.COM zabezpešujeme dodávanie do celého sveta. Náš tím vám váš produkt zabalí a pripraví k odoslaniu ihneď po zaznamenaní platby. Balíky zvyčajne zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty. Jedná sa o doporučené zásielky odosielané prvou triedou. Keďže väčšina zásielok je odosielaná práve cez Slovenskú poštu, a.s. pracovné dni súvisia práce s jej programom. Poštovné a balné závisí na form, váhe a veľkosti odosielaných produktov.

Objednávanie a dni pracovného pokoja

Objednávať môžete kedykoľvek! Pracujeme 365 dní v roku, ale doba odoslania závisí aj na štátnych sviatkoch, kedy kuriérske služby nefungujú. Tu je zoznam štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja na Slovensku pre  rok 2016. Január- 1vý, 6ty, Marec- 25ty, 28my, Máj – 1vý, 8my, Júl – 5ty, August – 29ty, September – 1vý, 15ty, November – 1vý, 17ty, December – 24ty, 25ty, 26ty. Pokiaľ chcete mať v rukách tovar, ktorý ste si objednali, vždy môžete zvloiť možnosť vyzdvihnúť si ho priamo na našej hlavnej adrese.

Platby

Akceptujeme platby od všetkých všeobecne používaných platobných služieb. Vašou debetnou, čo kreditnou kartou smiete priamo platiť aj cez PayPal. Dokonca nemusíte mať ani účet PayPal. Smiete použiť Master Card, Maesto Card, Visa, AmericanExpress, a pod. Všetky objednávky z MARIOBEKY.COM získavajú objednaný predmet, faktúru v anglickom jazyku (alebo v slovenčine, ak si tak zákazník želá), vizitku a bonusový  materiál. Pokiaľ si želáte dostať aj elektronickú objednávku, oznámte nám to priamo v objednávke. Vždy vám radi odpovieme na otázky týkajúce sa objednávok. Narozdiel od iných vás do nákupu nebudeme tlačiť, pretože nám záleží na tom, aby tento krok bola len a len vaša voľba.