Športová psychológia

Športová psychológia.

Chceš hrať lepšie?

Analyzuj svoj potenciál!

1 MINÚTOVÝ TEST

Prečo je Máriova športová psychológia obľúbená vo svete?

“Z Máriovej príručky doslova sála energia, ktorú je možné na ihrisku využiť.”

Športová psychológia

Chceš aj ty dosahovať profesionálne výsledky?

 • Online kurzy

  Online kurzy športovej psychológie pre profesionálne výsledky. Preskúmaj bezplatné lekcie a začni s úrovňou, ktorá ti vyhovuje!

  AKADÉMIA


 • Webináre & Blog

  Pokročilé webináre učia inteligentné triky ako sa športová psychológia dá použiť priamo v praxi. Zaregistruj sa zadarmo hneď teraz!

  MASTERCLASS


 • Knihy a oblečenie

  Unikátna športová psychológia na dosah ruky. Jednoducho len siahni do vrecka po príručku svojho športu. Hráš golf, alebo tennis?

  OBCHOD


 • Exkluzivita

  Prémiové služby otvárajú prístup k exkluzívnemu obsahu, bezplatnej Akadémii, individuálnej starostlivosti, zľave 50%, uniforme a iným výhodám.

  KLUB


 

Prečo je správny čas začať so športovou psychológiou?

#1 – Miluješ šport, pretože nič sa nevyrovná okamihom, v ktorých dosahuješ lepšie výsledky. Máš potenciál. Veľmi by ti ale pomohla kvalitná podpora.


#2 – Nie každý z nás má však rozpočet pre vrcholový tréning, ktorý bol vždy dostupný len elitným hráčom. Ako potom nájsť najlepšie riešenie?


#3 – Riešením by bola profesionálna pomoc. Táto by zohľadňovala tvoj vek, schopnosti, očakávania a bola zároveň cenovo dostupná.


#4 – Len jednoduché a konkrétne inštrukcie prinášajú výsledky. Vytvorili sme tréning, ktorý funguje. Premeň svoj sen na realitu!