Často kladené otázky

Často kladené otázky

Často kladené otázky

Mario Beky MARIOBEKY.COM Advanced Mental Coaching FAQ Frequently asked questions Často kladené otázky

Co nabízí MARIOBEKY.COM?

MARIOBEKY.COM nabízí produkty a služby, pomocí kterých je možné dosahovat lepších výsledků v učení a ve sportu.

Kdo tvoří MARIOBEKY.COM?

Tvůrce tohoto programu je Mario Beky. Spolu s ním pracuje mezinárodní tým profesionálů na dosahování osobního výkonu. Toto je aktuální složení týmu MARIOBEKY.COM.

Co je Pokročilý vnitřní trénink (Advanced Mental Coaching)?

První na míru uživatele upravitelný systém vnitřního tréninku s okamžitou aplikací.

Kdo je běžným klientem MARIOBEKY.COM?

Našimi klienty jsou studenti, učitelé, amatérští, tak profesionální hráči, manažeři, ženy v domácnosti, národní šampioni, či rekreační sportovci. To znamená, že našim klientem může být každý. Protože každý smí toužit po zlepšování se v tom, co právě dělá, ať už se jedná o učení, sport, nebo život.

Jaké typy produktů nabízí MARIOBEKY.COM?

Nabízíme příručky, učební organizéry, mobilní aplikace, e Knihy, manuály a akademie.

Do jaké míry jsou upravitelné produkty nebo služby MARIOBEKY.COM ?

Téměř všechny produkty a služby jsou nastavitelné na míru toho, kdo je používá. To znamená – na věk, schopnosti a očekávání.

Kde si mohu zakoupit produkty MARIOBEKY.COM?

Většina produktů je dostupná přímo na této stránce. V hlavním menu v horní části obrazovky je odkaz na obchod. Některé produkty, například mobilní aplikace, nebo eKnihy jsou dostupné na externích stránkách. Jedná se o Google Play Store, nebo Amazon Kindle. Najdete je však iv naší nabídce a kliknutím na link KOUPIT vás přesměruje do externího obchodu.

Nabízí MARIOBEKY.COM na své produkty nějakou garanci?

Ano. Některé z našich produktů jsou dodávány s exkluzivní formou garance. Jedná se například o Garanci vrácení peněz v případě absence osobního výkonu. Pokud produkt takové služby obsahuje je to uvedeno v jeho popisu.

Jaké typy produktů nabízí MARIOBEKY.COM pro sport?

Příručky, mobilní aplikace, e Knihy, kindle knihy, upravitelné birdie karty a stejně Akademie vnitřní hry.

Jaké typy produktů nabízí MARIOBEKY.COM pro učení?

Příručky, učební organizéry, manuály pro učitele a pro školní psychology a mobilní aplikace pro motivaci.

Nabízí MARIOBEKY.COM nějaké produkty i zdarma?

Ano. Nabízíme mobilní aplikace, semináře pro efektivní učení a manuály pro učitele a školní psychology.

Jak se mohu stát Brand Ambasádorom pro MARIOBEKY.COM?

Buď nám napíšete email na mail@mariobeky.com, nebo zavoláte na +421 907 503 149 pro více info. Klikněte na tento link a dozvíte se podrobné informace a požadavky na tuto lukrativní pozici.

Jak se mohu stát Partnerem MARIOBEKY.COM?

Buď nám napíšete email na mail@mariobeky.com, nebo zavoláte na +421 907 503 149 pro více info. Prozkoumáme detaily z vašeho business portfolia a budeme hledat možnosti naší potenciální spolupráce. Zašlete nám vaši nabídku na spolupráci společně s navrhovanou představou jako bychom našim společným klientem mohly přinést lepší produkty a služby.

Podporuje MARIOBEKY.COM speciální skupiny jako například US Military, hendikepované sportovce, nebo znevýhodněné studenty?

Ano. Podporujeme nejen výše popsané skupiny, ba dokonce děláme i více. Detaily najdete v hlavní horním menu například s označením Lepší Slovensko. Zašlete nám i vaši nabídku na spolupráci ně emailovou adresu mail@mariobeky.com.

Chcete se dozvědět více?

Pokud jste nenašli uspokojivou odpověď na vaši otázku v sekci Často kladené otázky, zašlete nám tu vaši přímo na některou z výše uvedených emailových adres.