Často kladené otázky

Často kladené otázky

Často kladené otázky

Mario Beky MARIOBEKY.COM Advanced Mental Coaching FAQ Frequently asked questions Často kladené otázky

Čo ponúka MARIOBEKY.COM?

MARIOBEKY.COM ponúka produkty a služby, pomocou ktorých je možné dosahovať lepšie výsledky v učení a v športe.

Kto tvorí MARIOBEKY.COM?

Tvorca tohto programu je Mario Beky. Spolu s ním pracuje medzinárodný tím profesionálov na dosahovanie osobného výkonu. Toto je aktuálne zloženie tímu MARIOBEKY.COM.

Čo je Pokročilý vnútorný tréning (Advanced Mental Coaching)?

Prvý na mieru užívateľa upraviteľný systém vnútorného tréningu s okamžitou aplikáciou.

Kto je bežným klientom MARIOBEKY.COM?

Našimi klientmi sú študenti, učitelia, amatérski, ako aj profesionálni hráči, manažéri, ženy v domácnosti, národní šampióni, či rekreační športovci. To znamená, že našim klientom môže byť každý. Pretože každý smie túžiť po zlepšovaní sa v tom, čo práve robí, nech už sa jedná o učenie, šport, alebo život.

Aké typy produktov ponúka MARIOBEKY.COM?

Ponúkame knihy a módu pre aktívnych ľudí.

Do akej miery sú upraviteľné produkty, alebo služby MARIOBEKY.COM ?

Takmer všetky produkty a služby sú nastaviteľné na mieru toho, kto ich používa. To znamená – na vek, schopnosti a očakávania.

Kde si môžem zakúpiť produkty MARIOBEKY.COM?

Väčšina produktov je dostupná priamo na tejto stránke. V hlavnom menu v hornej časti obrazovky je odkaz na obchod. Niektoré produkty, napríklad mobilné aplikácie, či eKnihy sú dostupné na externých stránkach. Jedná sa o Google Play Store, alebo Amazon Kindle. Nájdete ich však aj v našej ponuke a kliknutím na link KÚPIŤ vás presmeruje do externého obchodu.

Ponúka MARIOBEKY.COM na svoje produkty nejakú garanciu?

Áno. Niektoré z našich produktov sú dodávané s exkluzívnou formou garancie. Jedná sa napríklad o Garanciu vrátenia peňazí v prípade nezlepšenia. Pokiaľ produkt takéto služby obsahuje je to uvedené v jeho popise.

Aké typy produktov ponúka MARIOBEKY.COM pre šport?

Príručky, oblečenie, mobilné aplikácie, eKnihy, kindle knihy, upraviteľné birdie karty a rovnako aj Akadémie vnútornej hry.

Aké typy produktov ponúka MARIOBEKY.COM pre učenie?

Príručky, učebné organizéry, manuály pre učiteľov a školských psychológov a mobilné aplikácie pre motiváciu.

Ponúka MARIOBEKY.COM nejaké produkty aj zadarmo?

Áno. Ponúkame mobilné aplikácie, semináre pre efektívne učenie a manuály pre učiteľov a školských psychológov.

Ako sa môžem stať Brand Ambasádorom pre MARIOBEKY.COM?

Buď nám napíšete email na mail@mariobeky.com, alebo zavoláte na +421 907 503 149 pre viac info. Kliknite na tento link a dozviete sa podrobné informácie a požiadavky na túto lukratívnu pozíciu.

Ako sa môžem stať Partnerom MARIOBEKY.COM?

Buď nám napíšete email na mail@mariobeky.com, alebo zavoláte na +421 907 503 149 pre viac info. Preskúmame detaily z vášho business portfólia a budeme hľadať možnosti našej potenciálnej spolupráce. Zašlite nám vašu ponuku na spoluprácu spoločne s navrhovanou predstavou ako by sme našim spoločným klientom mohli priniesť lepšie produkty a služby.

Podporuje MARIOBEKY.COM špeciálne skupiny ako napríklad US Military,  hendikepovaných športovcov, či neprivilegovaných študentov?

Áno. Podporujeme nielen vyššie popísané skupiny, ba dokonca robíme aj viac. Detaily nájdete v hlavnou hornom menu napríklad s označením Lepšie Slovensko. Zašlite nám aj vašu ponuku na spoluprácu ne emailovú adresu mail@mariobeky.com.

Chcete sa dozvedieť viac?

Ak ste nenašli uspokojivú odpoveď na vašu otázku v sekcii Často kladené otázky, zašlite nám tú vašu priamo na niektorú z vyššie uvedených emailových adries.