Knihy

Knihy

Knihy MARIOBEKY.COM, Mario Beky, Pokročilého vnútorného tréningu ponúkajú nové možnosti. Nový prístup k zvládaniu záťažových situácií. Sú vytvorené takmer pre všetky vekové kategórie – 12+. Užívateľovi je poskytnutá rozmanitá paleta jednoducho a okamžite aplikovateľných stratégií. Obsahujú variabilný systém prispôsobiteľný na mieru toho, kto ich používa (platí pre publikácie Pokročilého vnútorného systému 2.0 a vyššie). Nájdete v nich mentálne stratégie, rozmanité zdôvodňovacie prístupy, motivačné frázy pre každú situáciu a mnoho iného.

Šport – Golf

Pokročilý vnútorný tréning ako jediný na svete ponúka systém instantne aplikovateľných a na mieru hráča upraviteľných prístupov. Prvá inštruktážna kniha do vrecka pre mentálnu hru amatérskeho golfistu. V súčasnosti Pokročilý vnútorný tréning ponúka vreckové knihy výhradne pre golf. Pripravujú sa však aj kompaktní pomocníci pre iné športy. Sledujte našu Facebookovskú stránku, zapojte sa do newslettra alebo nasledujte naše príspevky na Instagrame a dozviete sa o nich ako prví.

Príručky Mysliet a hrat jednoducho

Škola

Pokročilý vnútorný tréning prináša novinku pre rok 2016, pomocníka do vrecka každého, kto sa chce efektívne učiť. Knihy formátu A6 sa vojdu do každej školskej tašky, či vrecka. Odporúčame ich takmer všetkým, od 11 rokov až neobmedzene. Extrémne jednoduchý prístup s okamžitou účinnosťou. Konkrétne kroky pre zvládanie konkrétnych situácií súvisiacich s učením. Slovensko ako prvé na svete má možnosť používať unikátny systém. Zároveň od 28.3.2016 je spustená túra bezplatných prednášok pre základné a stredné školy spojená s prezentáciou týchto malých vreckových pomocníkov. Zapojte aj vy vašu školu do tejto akcie. Prihláste sa cez kontaktnú emailovú adresu ešte dnes. Táto túra trvá do začiatku letných prázdnin 2016.

Knihy Mysliet a ucit sa jednoducho prirucky Pokrocily vnutorny trening