Lepšie Slovensko

Lepšie Slovensko, Lepší Svet

Lepšie Slovensko, Lepší Svet.

Lepšie Slovensko Mario Beky Advanced Mental Coaching

Túra bezplatných prednášok po slovenských školách. Témou prednášok je Efektívne učenie a dosahovanie cieľov. Prihlásiť sa môže každá slovenská škola kliknutím na TENTO ODKAZ, alebo zaslaním prihlášky na emailovú adresu – mail@mariobeky.com


Popri tom ako vytvárame NAJLEPŠIE MOŽNÉ PRODUKTY, sme sa rozhodli UROBIŤ EŠTE VIAC.

MARIOBEKY.COM sa snaží vytvárať viac a vracať časť späť viacerými spôsobmi

  1. BEZPLATNÉ prednášky ako uplatňovať Efektívne učenie a plnenie cieľov
  2. Špeciálne zľavy pre študentov univerzít, stredných škôl a žiakov základných škôl
  3. Zľavy a darčekové poukážky pre všetkých klientov, podporovateľov a partnerov
  4. Produkty zadarmo pre každého (jednotlivci, šport, školy, organizácie)

Prioritou Mária Békyho a jeho tímu je dodávanie najlepších možných produktov pre vnútornú prípravu a rast. Produkty, aké ponúkame v učeí chýbali. Preto sme ich začali vytvárať a neustále dopĺňať a vylepšovať. Každý, kto vkladá do našej snahy a aktivít dôveru pozná hodnotu našich produktov. Napriek tomu cítime, že môžeme ponúknuť svetu omnho viac. Preto sme sa rozhodli rozšíriť naše aktivity.


Osobný potenciál je jednou z najdôležitejších vecí v našich životoch. Či už používate naše produkty v športových, alebo učebných aktivitách, môžete benefitovať vždy na viacerých úrovniach. Využívanie nášho plného potenciálu nám umožňuje dosahovať lepší celkový výkon. Vezmite šance do vlastných rúk a začnite vytvárať pre seba lepší život aj vy, už teraz!

Darujte si možnosť zlepšiť sa, odhodlajte sa urobiť prvé kroky a začnite sa meniť v lepšieho človeka už dnes. Viete nám poradiť ako môžeme prispieť k vytváraniu Lepšieho Sveta, Lepšieho Slovenska? Zdieľajte vaše nápady s nami, napíšte nám! Sledujte naše aktivity prostredníctvom našich oficiálnych stránok na sociálnych sieťach a pozerajte naše podkasty! Povedzte o nás vášmu rodičovi, učiteľovi a trénerovi! Porozprávajte vo vašej škole o našich príručkách Myslieť a učiť sa jednoducho, LEO – Učebný organizér alebo o Bezplatných prednáškach of Efektívom Učení! Pomôžte nám vytvárať Lepšie Slovensko, Lepší Svet!