3 piliere úspechu

3 piliere úspechu – Mario Beky Podcast

3 piliere úspechu. Sleduj YouTube MARIOBEKY.COM kanál!

3 piliere úspechu

Toto sú 3 piliere úspechu, ktorých je potrebné sa držať, keď chceme dosiahnuť úspech. Nezáleží na tom, či si študent, žiak, amatérsky, profesionálny športovec, alebo len niekto, kto túži po tom, aby dosiahol úspech, je potrebné, aby si stál pevne na týchto troch pilieroch. Pozri si toto video a spoznaj každý jeden z týchto troch pilierov detailne. Dozvieš sa ako sa jednoduchým spôsobom dá sústrediť na posilnenie takých atribútov, ktoré pomáhajú sústrediť sa na dosahovanie cieľov. Aby si plne porozumel procesu dosahovania, je potrebné vkladať veľký podiel energie, snahy a sústredenia sa na tie najdôležitejšie body v tomto procese.

Cesta za cieľmi

Tieto 3 piliere nám pomáhajú zostať na ceste za cieľmi, ktoré sme si vytýčili. Ktorý z týchto troch pilierov je najdôležitejší? Posilňuješ ich rovnomerne? Ako by sme ti vedeli pomôcť s dosahovaním tvojich cieľov? Napíš nám to v emaile, alebo zdieľaj svoje myšlienky na túto tému tým, že okomentuješ toto video. Budeme sa tešiť na každú interakciu, ktorá posunie ostatných ďalej, bližšie k ich cieľom.

Vnútorný tréning

Som slovenský spychológ, tréner a autor s medzináronými skúsenosťami. Som tvorcom unikátneho samo-koučingového programu, ktorý sa nazýva Advanced Mental Coaching (Pokročilý vnútrný tréning). Je to program postavený na 1. instantne aplikvateľných stratégiach, 2. dlhodobej príprave 3. na mieru jenotlivca nastaviteľnom obsahu. Zatiaľ, čo prvá verzia tohoto programu bola výlučne orientovaná na Amatérskych golfistov, druhá verzia ponúka možnosti zlepšenia pre každého, kto chce dosahovať svoje ciele. Pracujeme pre tých, ktorí tužia dosahovať svoje ciele v športe, v učení a v živote.

Podcast a Vlog MARIOBEKY.COM

Čo môžete očakávať od týchto podcastov? Krok po kroku vás zoznámime s možnosťami individuálneho zlepšenia prostredníctvom Pokročilého vnútorného tréningu (Advanced Mental Coaching). Spoznáte základné, ako aj rozšírené možnosti Výkonových Príručiek (Performance Pocket Guides) z Pokročilého vnútorného tréningu. Ukážeme vám, ako môžete používať svoj plný potenciál jednoduchým spôsobom. Psychológia je jednoduchá veda a my vám ukážeme, ako jej poznatky môžete uplatniť v reálnom živote. Psychológia je stvorená pre každodenné použitie.