Výsledky v tenise, ktoré dosahuješ, stoja na 2 hlavných faktoroch

1. Ako správne trénuješ s najlepším dostupným tenisovým trénerom
(Toto tvorí 50% tvojho úspechu v tenise. Zvyšných 50% je…)
2. Ako dobre sa naučíš správnu vnútornú hru v tenise


5 faktov, ktorým musíš porozumieť, a ktoré musíš prijať

1. Vnútorná hra v tenise je jednoduchá!
2. Vnútornú hru tenisu môžeš používať bezohľadu na vek, skúsenosti, či očakávania!
3. Vnútorná hra nie sú motivačné výroky!
4. Vnútornú hra si smieš prispôsobiť svojim osobným požiadavkám!
5. BEZ SPRÁVNEJ VNÚTORNEJ HRY nedokážeš hrať dlhodobo úspešný tenis!

 

Prečo je Máriova psychológia tenisu obľúbená vo svete?

“Z Máriovej príručky doslova sála energia, ktorú je možné na ihrisku využiť.”

Psychológia tenisu

Najlepší systém je vždy ten, ktorý je jednoduchý!

HLAVNÝ ROZDIEL MEDZI “OSTATNÝMI” A MÁRIOVOU PRÍPRAVOU VNÚTORNEJ HRY JE SILNOM ZÁKLADE ZO PSYCHOLOGICKEJ TEÓRIE:

#1 KROK Jednoduchý úvod.
#2 KROK2 Konkrétne rady pre konkrétne situácie.
#3 KROK Praktické cvičenia.
BONUSOVÝ KROK Plne prispôsobiteľná príručka.

“AK CHCEŠ ZÍSKAŤ ÚPLNÚ KONTROLU NAD SEBOU SAMÝM, MUSÍŠ SA NAUČIŤ NEMYSLIEŤ NA NIČ INÉ, IBA NA SVOJ TENISOVÝ ÚDER AJ POD TLAKOM KEDYKOĽVEK POČAS HRY.”

Psychológia tenisu - kniha pre všetkých tenisových hráčov

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY – Psychológia tenisu – kniha pre všetkých tenisových hráčov

Čo ak som iba začal hrať tenis?

Skvelé na tejto knihe je, že ju môžeš použiť na akejkoľvek úrovni hrania alebo bez akýchkoľvek skúseností s hraním. Táto kniha začína základnou teóriou. Potom sa zoznámiš s praktickými nástrojmi vnútornej hry a všetkými ostatnými dostupnými možnosťami. Potom sa dozvieš, ako môžeš konkrétne upraviť svoje myslenie, aby začal dosahovať viditeľné výsledky priamo v zápase. Trvalo! Navyše, pre hráčov, ktorí majú veľké ambície – sú tu k dispozícii plne prispôsobiteľné vnútorné herné stratégie.

TIP

Kúp si túto knihu, aby si zistil, čo ti v tvojej hre doposiaľ chýbalo a prečo boli tvoje doterajšie výsledky slabé. Potom si vybert úroveň hry, ktorú chceš dosiahnuť, a začni používať nástroje vnútornej hry popísané v príručke – Psychológia tenisu do vrecka. Je to nepretržitý proces „krok za krokom“, kde je všetko jasne vysvetlené.


Čo ak budem mať pocit, že zaostávam?

Môžeš zostať pokojný. Cez našu oficiálnu Facebookovú stránku Top Sport Psychology – požiadaj o vstup do skupiny Tennis Mental Game Academy. Tu nájdeš ďalšie tipy a triky, tréning vnútornej hry naživo a ďalšie užitočné príspevky. Zároveň pripravujeme exkluzívny online vnútorný herný tréning rozdelený do 3 úrovní. Prvá úroveň bude prvý týždeň dostupná ZDARMA. Budeš sledovať video lekcie alebo tréningové video stretnutia, budeš k nim mať prístup v rámci ktorejkoľvek lekcie alebo akéhokoľvek tréningového hovoru. Tak isto ako príručka Psychológia tenisu do vrecka si budeš môcť prispôsobiť aj tento online tréning podľa vlastných preferencií. Študenti Majstrovskej úrovne online tréningu sa budú môcť stretať s našimi inštruktormi na osobných tréningových online stretnutiach.

TIP

Či už si kúpiš príručku – Psychológia tenisu do vrecka, alebo vstúpiš do online akadémie pre vnútornú hru, preskúmaš oblasti svojej tenisovej hry, o ktorých si doposiaľ nikde nepočul. Tvoj tenis už nikdy nebude ako predtým. Prvý krok je ale na tebe. Pozor! Ak sa otočíš chrbtom k príležitosti byť lepším tenistom, neobviňuj za svoj slabý výkon tenisovú raketu, spoluhráčov či tenisový kurt, ale seba.


Ako spoznám, že som pripravený?

Buddha povedal: “Keď je študent pripravený, učiteľ sa objaví.” Pamätáš si všetky šance, ktoré si mohol využiť a neurobil si to? Toto je presne tá šanca, na ktorú si čakal. Je rozumné ju použiť.

TIP

V tenise ako v živote – vždy prehodnocuj a využi najlepšie dostupné možnosti.


Akej podpory sa mi dostane?

Získaš plnú podporu dostupnú pre úroveň tréningu, ktorý si vyberieš. Ak si vyberieš základnú úroveň, dostaneš základnú podporu vo forme často kladených otázok. Klienti strednej úrovne našej Akadémie vnútornej hry dostávajú prémiovú e-mailovú podporu. Klienti najvyššej úrovne našej Akadémie vnútornej hry získajú špeciálny link priamej podpory od našich certifikovaných inštruktorov.

TIP

Najlepšia hodnota pre vás je vždy tá, ktorá vyhovuje tvojim potrebám. Je len na te, či chceš zostať tam, kde sa práve nachádzaš, alebo túžiš po exkluzívnom individuálnom prístupe.

* Množstvo možností, podporných materiálov a darčekov, ktoré môžete dostať, závisí konkrétne od typu úrovne Akadémie, ktorú si vyberieš. Farba oblečenia / vzory na ňom použité na tejto stránke sa môžu líšiť od skutočných obrázkov. Obrázky použité na majú len ilustračný účel. Ak sa chceš dozvedieť viac, prečítaj si úplné zmluvné podmienky. Navštív a lajkni aj našu oficiálnu stránku na Facebooku – Top Sport Psychology. Psychológia tenisu – kniha pre tenisových hráčov