fbpx

Psychológia tenisu

Psychológia tenisu.

Chceš hrať lepší tenis?

Analyzuj svoj potenciál!

1 MINÚTOVÝ TEST

Prečo je Máriova psychológia tenisu obľúbená vo svete?

“Z Máriovej príručky doslova sála energia, ktorú je možné na ihrisku využiť.”

Psychológia tenisu

Chceš aj ty dosahovať profesionálne výsledky?

 • Online kurzy

  Online kurzy psychológie tenisu pre profesionálne výsledky. Preskúmaj bezplatné lekcie a začni s úrovňou, ktorá ti najlepšie vyhovuje!

  AKADÉMIA


 • Webináre

  Pokročilé webináre učia inteligentné triky ako sa psychológia tenisu dá použiť priamo v praxi. Zaregistruj sa zadarmo hneď teraz, pretože čas letí!

  MASTERCLASS


 • Knihy a oblečenie

  Unikátna psychológia tenisu na dosah ruky. Jednoducho len siahni do vrecka pre príručku psychológia tenisu, ktorú si môžeš upraviť na mieru svojej hry.

  OBCHOD


 • Exkluzivita

  Prémiové služby otvárajú prístup k exkluzívnemu obsahu, bezplatnej Akadémii, individuálnej starostlivosti, zľave 50%, uniforme a inému.

  KLUB


 

Prečo je správny čas začať s Máriovou psychológiou tenisu?

#1 – Miluješ tenis, pretože nič sa nevyrovná okamihom, v ktorých dosahuješ lepšie výsledky. Máš potenciál. Veľmi by ti ale pomohla kvalitná podpora.


#2 – Nie každý z nás má však rozpočet pre vrcholový tréning, ktorý bol vždy dostupný len elitným hráčom. Ako potom nájsť najlepšie riešenie?


#3 – Riešením by bola profesionálna pomoc. Táto by zohľadňovala tvoj vek, schopnosti, očakávania a bola zároveň cenovo dostupná.


#4 – Len jednoduché a konkrétne inštrukcie prinášajú výsledky. Vytvorili sme tréning, ktorý funguje. Premeň svoj sen na realitu!