Sleva

Myslet a hrát snadným způsobem golf

 17.00 Včetně daně

Brožurka je navrhnuta pro golfisty – amatéry a určena jak pro začínající, tak i pro pokročilé hráče.

Najdete v ní témata jako:

– Psychologie (jako věda) a golf
– Stres v golfové hře
– Relaxační techniky
– Přehodnocení přístupu ke hře
– Kognice a golf
– Pokročilé tréninkové postupy
– Mentální strategie
– Herní rutina a sebedůvěra

“Z celé příručky doslova sálá energie…”
Golf Channel*

Golf Channel!

ISBN 978-80-971742-3-1

Popis

Myslet a hrát snadným způsobem golf

Myslet a hrát snadným způsobem golf – Příručka pro mentální hru v golfu . Je vytvořená speciálně pro využití v praktické hře. Nabízí návody jak posílit psychologický profil hráče a tedy i zlepšit jeho celkové skóre. Kapesní formát zaručuje to, že ji můžete mít vždy při sobě. Prostřednictvím ní umíte rychle najít – motivační fráze, pokročilé tréninkové postupy, zdůvodňovací cvičení. Obsahuje strategie přístupů ke hře a různá jiná témata pro rozmanité situace.

Praktický rádce

Tenhle praktický rádce – příručka ukazuje jak jednoduše a efektivně získat kontrolu nad zátěžovými situacemi (i tehdy, když budou vaši soupeři obvykle selhávat). Obsahuje příklady relaxačních technik aplikovatelných v tréninku, před hrou, během hry, ale i po odehrání nežádoucí rány. Přehledným způsobem poodhaluje “tajemství”, jak budováním zdravé herní sebedůvěry lze ovlivňovat svůj herní výkon. Nechte protihráče porazit sebe samých a vychutnejte i nejdůležitější ránu svého života. Brožurka je navrhnuta pro golfisty – amatéry a určena jak pro začínající, tak i pro pokročilé hráče.

Brožurka je navrhnuta pro golfisty

Najdete v ní témata jako:

– Psychologie (jako věda) a golf
– Stres v golfové hře
– Relaxační techniky
– Přehodnocení přístupu ke hře
– Kognice a golf
– Pokročilé tréninkové postupy
– Mentální strategie
– Herní rutina a sebedůvěra

ISBN 978-80-971742-3-1

Detaily

“Z celé příručky doslova sálá energie, kterou je možné na hřišti využít…” – Golf Channel*

Tomáš Krištof

Mariova příručka mi změnila přístup ke golfu. Podařilo se mi přeskočit ze 100 ran za kolo na 80 během 1 sezóny. Díky Máriovi jsem začal vyhrávat turnaj za turnajem. Jelikož to mělo obrovský vliv na moji hru, oslovil jsem Maria a rozhodli jsme se vytvořit podobnou tréninkovou pomůcku pro tenisty, protože jsem i tenisový trenér. Podařilo se mi změnit myšlení a pravidelně hrát 75 ran za kolo i v situacích pod tlakem. Díky Mariiovi jsem se nedávno stal i Klubovým šampionem.


Alberto Torres

Bylo úžasné poznat kvality této příručky. Moje hra byla katastrofální, z větší části proto, že moje mysl byla během hry v nepohodě, byl jsem nesoustředěný a neuměl jsem najít způsob, jak být opět mentálně na správné cestě. Od doby, kdy jsem objevil Maria a povídal jsem si s ním o tomto produktu, úplně jsem změnil způsob, jakým jsem hrál golf. Začínám rozumět, proč se některé věci ve hře dějí a proč ne. Marii systém mi také dává tipy na to, abych se soustředil, abych zvládal svou mysl, abych věděl, co dělat v určitých situacích, a především: abych se každý den naučil něco nového. Toto je příručka, kterou potřebuje každý golfista, nemusíte hodně číst, stačí pár stran v určité dny. Když si budete myslet, že to venku nejde, vraťte se a přečtěte si ji a trénujte. Velmi rychle si potom všimnete rozdílu ve své hře.


Jason Litchfield

Hledal jsem nějakou literaturu o mentální stránce golfu a tato kniha mi v tom pomohla! Tato kniha se zaměřuje na to, abyste během hry udrželi svou mysl ve hře! Nedovolíte, aby vás špatné rány oslabily… ale, abyste přešli na další jamku! V příručce jsou způsoby, jak to udělat! Skvělá kniha pro golfisty všech typů! Díky, Mário…že sis našel čas a dal tyto super rady dohromady i pro nás malé hráče!


Lyle Kirkham

Mário vytvořil pomocníka do ruky, který můžete mít na golfovém hřišti a který může naplnit vaše psychologické znalosti, když to potřebujete. Ostatní knihy jsou fantastické, ale pokud neustále hledám správnou kapitolu, abych našel určitou techniku, je to časově náročné. Mariovu příručku používám ve své osobní hře, protože funguje. Řídí se pravidlem 3 kroků. #1 je to jednoduché, #2 je to efektivní a #3 je přizpůsobitelné. Seznámí vás s teoriemi, jako jsou afirmace, představivost a relaxování, ale zároveň vám to vše umožňuje přizpůsobit vaší hře. Protože všichni víme, že pro jednoho to může fungovat, ale pro druhého to nefunguje. Takže pro vás golfisty, kteří si chcete posílit svůj psychologický profil, možná trpíte nervozitou z odpalu nebo je pro vás jednoduše náročné připravit se na nadcházející ránu, vyzývám vás, abyste si vyzkoušeli Mariův trénink, protože je plně přizpůsobitelný vaší vlastní hře a je to jedno, jestli ho využijete na golfovém hřišti nebo mimo něj.


Gareth Shaw

Sport psychologist
Teaching Golf Pro

Máriova příručka mě naučila zastavit se a zamyslet se před každým golfovým úderem, který udělám. Tato příručka mi umožnila nahlédnout do mé mysli a oblastí v golfové hře, které je třeba mi zlepšit.


Alex Carter

Máriova příručka mi pomohla stát se konzistentnějším a naučit se myslet během hry dělat moudrá rozhodnutí.


Luke Foulser

Mariova příručka mi pomohla posunout se na další úroveň golfisty. Pozornost věnovaná detailům mi pomohla stavět na mých silných a slabých stránkách.


Nick Rigg

Mariova příručka je poutavá, protože poskytuje jiný pohled na analýzu jednotlivých ran.


Everett Mccurdy

Mariova příručka je plná užitečných tipů pro pozitivní posilování a způsobů, jak zabránit tomu, aby si ty špatné rány rozmyslely, zda si s vámi budou zahrávat. Mariovu příručku doporučuji každému, kdo bojuje s mentální stránkou hry nebo každému, kdo je v golfu nováčkem. 2 palce nahoru!


Jitka Chramostová

Máriova příručka se mi líbí. Čtu ji znovu a znovu. Během hry se snažím myslet podle rad z této příručky. Zkoušela jsem také stresové dýchání z příručky a opravdu to funguje.


Golf Channel

Additional information

Hmotnost120 g
Rozměry150 × 105 × 10 mm

Mohlo by se Vám líbit…