Naši partneri

Naši partneri

Naši aprtneri sú súčasťou nášho tímu a sú pre nás veľmi dôležití. Spoluprácou s poprednými profesionálmi dosahujeme viac. naše produkty tak oslovujú väčšie publikum a smieme tak vytvárať a vieme tak prinášať do života viac radosti. Toto je postupne sa rozrastajúci zoznam našich partnerov a sprostredkovateľov našich produktov. Rovnako sa tu nachádza aj zoznam ambasádorov našej značky z rôznych kútov sveta. Postupne vytvárame nové a nové partnerstvá, vďaka ktorým je naša práca prístupná v rôznych častiach našej planéty. Možno, že aj vy sa chcete rozšíriť svoju ponuku a byť naši partneri.

V prvom rade, neváhajte! Ak máte produkt vlízky našim produktom, alebo ponúkate aktivity podobné našim aktivitám, nečakajte! Sme otvorení spolupráci na rozmanitých úrovniach. Radi s vami preberieme možné formy spolupráce. Dajte nám o vašich aktivitách vedieť, aby sme otvorili cestu pre nové možnosti ešte väčšej skupine ľudí.

Ak ste škola, ktorá si želá pre svojich študentov len to najlepšie, je tu príležitosť, na ktorú ste dávno čakali. Vytvorili sme unikátny sofistikovaný systém, ktorý konečne hovori rečou, ktorej deti rozumejú. Ponúkame bezplatné prednášky o efektívnom učení výlučne pre slovenské školy. Vaši žiaci môžu dosahovať lepšie výsledky len vtedy, ak budú vedieť ako sa učiť. Náš systém je taký jednoduchý, že sa zmestí do vrecka každého školáka. Kontaktujte nás a zaradíme vašu školu, či akadémiu do zoznamu žiadateľov. Alebo si objednajte niektorú z našich príručiek, či učebných organizérov a vyskúšajte ich na vlastnej koži. Naši partneri to majú extrémne jednoduché.

Reprezentati značky MARIOBEKY

(psychológovia, športoví profesionáli, atď.)

Partneri v golfe

(PGA Profesionáli, marketingoví špecialisti, golfové kluby a golfové obchody; toto tiež zahŕňa predajné miesta, kde si môžete priamo zakúpiť naše produkty)

Lyle Kirkham, UKhttp://www.sportpsyched.net/

Anne Duffy, UKGolf analyzer and mental skills coach, Author of the Kilroy College course in Golf Psychology

Golf Code 360, USA – Elite Golf In Months Not Years, Simple Organized Learn Perform Progress 

Mark Croft Golf Academy, USA – The Only Golf Academy and Golf School in Yuma, Arizona

Desert Southwest Golf Show, USAGolf Show Podcasts Live at 560 KBLU

Rich O’Brien, USA – Grow the Game & Golf Therapy

Golfnetwork.fr, FRA – Le site des petites annonces des Golfeurs

Access-golf.com, FRA – Patrice Scanu, Emotion, Grandeur, Nature

Verygolftrip.com, FRA – Eric MERRIAUX, Stages-Séjours, Compétitions de Golf

Puttingacademy.fr, FRA – L’expertise de Rémy Bedu

Lj-golf-academie.com, FRA – L’Académie de Golf de Laurent Jockschies

Jeanphilippeserresgolfacademy.jimdo.com, FRA – Jean-philippe Serres golf academy

Agama golf klub, Prievidza, SVK

GOLF4U.sk, Golf & Country club Piešťany, SVK

Golf pro všechny, Golfový areál Ropice, CZE


Partneri v učení

(školy univerzity, osobnosti, organizácie, toto tiež zahŕňa školy, kde boli realizované prednášky o Efektívnom učení a myslení, tieto školy taktiež získali zľavy na naše produkty)

Slovakia – Obchodna akademia, Stara Lubovna, Gymnazium J.B. Magina, Vrbove, Gymnazium, Alejova 1, Kosice, Gymnazium B. S. Timravy, Lucenec, SHA Dufincova, Michalovce, SG Zeleziarne Podbrezova, Podbrezova, EGT, Tisovec.

Golf Channel Golf Revue Sport psyched Golf Code 360 Desert Southwest Golf Show Mario Beky Advanced Mental Coaching Naši partneri a reprezentanti značky MARIOBEKY