Projekt San Stefan – Jedno srdce

Jedno srdce

Nie som žiaden génius a talenty, ktoré ponúkam nie sú najlepšie na svete, budem sa ale snažiť dať zo seba maximum tým, ktorí to budú chcieť prijať. Som ochotný obetovať hodinu zo svojho osobného času na to, aby som posunul prvú kocku z domina. Nechcem za to nič. Hlásim sa ako dobrovoľník pre zlepšenie svojho kraja, mesta, dediny. Nepomôžem vám postaviť dom, neviem pliesť svetre, neviem ako sa starať o kvety, viem robiť iné veci a stačí, ak len jeden z vás bude chcieť, aby som ho naučil ich robiť. Nikoho nenútim byť dobrovoľníkom ako som ja, no ponúkam vám možnosť pridať sa ku mne.

 

Máš také isté srdce ako ja?

Máš talent? Máš odvahu vzdať sa kúska seba preto, aby si podal ruku tým, čo to budú chcieť? Pred tisíc rokmi bol korunovaný uhorský kráľ, ktorý mal mnoho chýb, no veril v to, že keď spojíme veľa malých pomocných rúk dokážeme vytvoriť niečo veľké a sľachetné. Ak máš chuť sa pridať, napíš mail na jednosrdce@mariobeky.com, popíš, čo by si vedel / vedela ponúknuť svojej komunite. Nie sme produktom žiadnej politickej stranky, firmy, ani cirkevnej organizácie.

 

Budeme len reklamou na dobro v nás.

Ponúkam svoj talent tebe, vám, nie preto, aby som bol prvý, ale ako pokračovateľ dlhého zoznamu ľudí. Malý kúsok tvojho srdca a talentu dokáže urobiť v tomto svete veľa ak ho využijeme spolu. Komunita v ktorej žijeme je sýtená sebeckosťou, lacnými požieračmi času a slepo prijímame neosobné produkty. Ponúkam svoj talent a môže si z neho vziať hocikto.
Predstavte si, že by na Slovensku bolo 10 000 pekárov a každý z nich by nevzal peniaze za jeden chlieb len od jedného človeka jeden krát za mesiac. Táto strata by bola nebadateľná pre jednotlivcov, no 12 krát do roka by sa pomohlo 10 000 ľuďom, 333 ľuďom by sa pomohlo denne a každú hodinu by sa na tvári objavil úsmev aj takému človeku, ktorý by to nečakal. Stačí keď stretneš v živote iba Jedno srdce, iba jedno správne srdce a všetko sa začne meniť neuveriteľným spôsobom.

 

Čo je Projekt San Stefan? (viac info)