fbpx

Psychologie sportu

Psychologie sportu.

Chceš hrát lépe?

Analyzuj svůj potenciál!

1 MINUTOVÝ TEST

Proč je Mariova psychologie sportu ve světě oblíbená?

“Z Mariovy příručky doslova sálá energie, kterou je možné na hřišti využít.”

Psychologie sportu

Chceš i ty dosahovat profesionální výsledky?

 • Online kurzy

  Psychologie sportu s profesionálními výsledky. V klidu prozkoumej bezplatné lekce a začni s úrovní, která ti vyhovuje nejlépe!

  AKADEMIE


 • Webináře & Blog

  Pokročilé webináře učí inteligentní triky jak se psychologie sportu dá použít přímo v praxi. Registruj se zdarma hned teď!

  MASTERCLASS


 • Knihy a oblečení

  Unikátní psychologie sportu na dosah ruky. Jednoduše jen sáhni do kapsy po příručku svého sportu. Hraješ golf nebo tenis?

  OBCHOD


 • Prémiové služby

  Prémiové služby otevírají přístup k exkluzivnímu obsahu, bezplatné Akademii, individuální péči slevě 50%, uniformě a jinému.

  KLUB


 

Proč je správný čas začít používat psychologii sportu?

#1 – Miluješ sport. Nic se nevyrovná okamžikům, ve kterých dosahuješ lepší výsledky. Máš potenciál. Jenom kdybys měl kvalitní podporu.


#2 – Ne každý z nás má však rozpočet pro vrcholový trénink, který byl vždy dostupný jen elitním hráčům. Jak pak najít nejlepší řešení?


#3 – Řešením by byla profesionální pomoc. Tato by zohledňovala tvůj věk, schopnosti, očekávání a byla zároveň cenově dostupná.


#4 – Jen jednoduché a konkrétní instrukce přinášejí výsledky. Vytvořili jsme trénink, který funguje. Proměň svůj sen v realitu.