Priamo na ihrisku – prirucka Mysliet a hrat jednoducho

Priamo na ihrisku – prirucka Mysliet a hrat jednoducho

Priamo na ihrisku. Príručku pre mentálnu hru v golfe si teraz môžete zakúpiť už aj priamo na ihrisku. Napríklad v Agama golf klube v Prievidzi.  Prípadne aj v predajni GOLF4U.sk v Golf & Country Club Piešťany. Pre informácie ohľadom oficiálnych predajných miest našich príručiek, sledujte našu stránku. Tu sa dozviete všetko o výhradných distribútoroch ako aj o nových produktoch. Vždy pracujeme na niečom novom. Robíme to preto, aby sme prinášali profesionálne služby pre našich klientov zo všetkých kútov sveta. Naše príručky nájdete už na 3 kontinentoch – od Austrálie až po USA. V prípade individuálnych požiadaviek nás neváhajte kontaktovať. My vám pripravíme na mieru zostavenú ponuku.

Advanced Mental Coaching Mario Beky na ihrisku

Možnosti zlepšenia vnútornej hry

Psychická pohody počas hry je dôležitá, preto vás naučíme techniky zvládania hnevu. Stres vznikajúci pri športe a dosahovaní výkonu v akejkoľvek činnosti vyžaduje detailné spracovanie. Ukážeme vám ako si zostavovať vnútorné stratégie hry. Zároveň vám predstavíme základné relaxačné techniky s okamžitým účinkom v praxi. Psychologický course management je špecifikom vnútorného tréningu pre golfovú hru. Spojením jednoduchých princípov využitia psychiky v prospech hráča je možné efektívne použiť kognície a procesy s nimi spojené. Kognície a hra golfu, či v inom individuálnom športe jednoducho patria k sebe. Šport a dosahovanie výkonu v ňom ukrýva mnohé paradoxy a správnym prístupom vieme využiť ich účinok na nás.

Koeficient spokojnosti s hrou

Koeficient spokojnosti s hrou sa viaže priamo zrejme na najdôležitejšiu zložku našej tréningovej podpory a tou je viditeľnosť výsledkov. Vypracovali sme program, ktorým vieme konvertovať pozorovania a údaje získané prípravou do čísel a grafov. To umožňuje detailne sledovať progres, či regres v hre samotnej. Každý účastník Pokročilého vnútorného tréningu dostáva osobitnú starostlivosť a podrobné grafické vyobrazenie jeho aktivity smerom k lepším výsledkom.

Lajkujte, zdieľajte a nasledujte naše oficiálne stránky na sociálnych sieťach – (Facebook) MARIOBEKY.COM.

 

Vložiť komentár