Pre vašich klientov

Pre vašich klientov

Pre vašich klientov môžete urobiť viac ako si myslíte! Chceli by ste ponúkať túto príručku vašim zákazníkom, návštevníkom?

Stanťe sa OBCHODNÝM PARTNEROM MARIOBEKY.COM kontaktujte nás na e-mailovej adrese: mail@mariobeky.com.

Golf

V tejto sekcii ponúkame príručky pre hru v golfe a doplnkové produkty. Vytvorili sme a neustále vytvárame produkty s celosvetovou obľubou. Orientujeme sa na vytváranie produktov pre podporu vnútornej hry, tzv. mentálnej hry. V našej ponuke nájdete príručky, či yardage booky (tak isto sa používa názov birdie karty, birdie booky). Top predávajúcou knihou na slovenskom trhu je príručka Myslieť a hrať jednoducho Golf. Veľkej obľube sa teší podporná mobilná aplikácia Motiváciu pre Šampiónov, či Birdie karta profesionála. Knihy sú dostupné vo viacerých jayzkoch. Prosíme, informujte sa o aktuálnej dostupnosti jednotlivých titulov priamo cez kontaktné údaje uvedené v dolnej časti každej stránky.

Škola / učenie

V tejto sekcii sa pýšime svetovými unikátmi vo sfére podpory osobného výkonu. Dosahovanie lepších výsledkov v škole je jednoduchšie spolu s radou produktov vytvorených špecificky pre tých, ktorí chcú dosiahnuť viac. Ponúkame profesionálne zostavené knihy, príručky, manuály, organizéry a prednášky. Pozitívne recenzie zo strany učiteľov a odborných pracovníkov našich škôl pridávajú na hodnote našich produktov. Smiete si vybrať knhy ako napríklad – Myslieť a učiť sa jednoducho a Motivácia pre Šampiónov a LEO – Učebný organizér. Špeciálna ponuka pre predajcov kníh, školy, resp. ich zástupcov. Prosíme, informujte sa o aktuálnej dostupnosti jednotlivých titulov priamo cez kontaktné údaje uvedené v dolnej časti každej stránky. V súvislosti s publikáciami pre školy, je možné zabepzečiť prezentačnú prednášku pre základné a stredné školy. Kontaktujte nás a dozviete sa viac o tejto možnosti.

V krátkom čase zareagujeme na vašu požiadavku, zostavíme vám ponuku šitú na mieru a zašleme vám je spoločne s obchodnými podmienkami. Nejedná sa o internetový obchod, ale o priamy predaj pre jednotlivcov, kníhkupectvá, onlineové obchody, PRO shopy, alebo golfové kluby.