Knihy pro golfisty, vnitřní hra, česká verze

Česká verze – knihy pro golfisty, vnitřní hra

Knihy pro golfisty – česká verze v prodeji!

Ceska kniha golf

Tenhle praktický rádce – příručka ukazuje jak jednoduše a efektivně získat kontrolu nad zátěžovými situacemi (i tehdy, když budou vaši soupeři obvykle selhávat). Obsahuje příklady relaxačních technik aplikovatelných v tréninku, před hrou, během hry, ale i po odehrání nežádoucí rány.

Přehledným způsobem poodhaluje “tajemství”, jak budováním zdravé herní sebedůvěry lze ovlivňovat svůj herní výkon. Nechte protihráče porazit sebe samých a vychutnejte i nejdůležitější ránu svého života. Brožurka je navrhnuta pro golfisty – amatéry a určena jak pro začínající, tak i pro pokročilé hráče.

“Z Mariovy příručky doslova sálá energie, kterou je možné na hřišti využít.”

Psychologie sportu

Pro amatérské golfisty

Tento jedinečný systém byl vytvořen pro amatérské golfisty. Je snadný a efektívní. Transparentní strategie vám pomůžou uspořádat vaši houževnatost. Každodenní golfista potřebuje jednoduchá a efektivní řešení. Nečekejte! Začněte nyní s herním tréninkem a najděte tipy, jak se soustředit.

Vy rozhodujete kdy a jak se to uděje. Pokročilý mentální trénink v sportě. Vnitřní hra v golfu. Systém činností a cílů jak vybudovat nebo oživit golfovou vášeň. Příručky pro mentální hru v golfu jsou vytvořeny tak, aby byl golf pro všechny golfisty zábavní aktivitou.

Vnitřní hra

Naše kapesní kniha s okamžitě použitelnými technikami mentálních strategií v golfu je uzpůsobena speciálně pro praktické využití ve hře. Nabízí návody jak posílit psychologický profil hráče a tedy i zlepšit jeho celkové skóre.

Kapesní formát zaručuje to, že ji můžete mít vždy při sobě. Vnitřní hra je rozhodujícím faktorem ve vašem zlepšeníObsah nabízí strukturovaný systém logických kroků. Nemusíte se učit nic. Vše je připraveno k použití v náročné situaci.

Prostřednictvím ní umíte rychle najít – motivační fráze, pokročilé tréninkové postupy, odůvodňující cvičení, strategie přístupů ke hře a různá jiná témata pro rozmanité situace.

mariobeky logo