Knihy, oblečenie, golf, tenis, psychológiaShop Vstupte do obchodu MARIOBEKY

Knihy, oblečenie, golf, tenis, psychológia

Knihy, oblečenie, golf, tenis, psychológia, aktívni ľudia. Lepšie výsledky nie sú náhoda. Pracujeme pre tých, ktorí chcú vyzerať lepšie a dosahovať lepšie výsledky. Vytvorili sme jednoduchý, intuitívny a efektívny systém cieľov a činností. Zlepši svoj výkon v športe, v učení a v živote! Nauč sa s okamžitým účinkom kontrolovať svoje správanie v záťažových situáciách. Pre tvoju myseľ neexistujú žiadne obmedzenia. Budeš sa učiť deň za dňom, činnosť za činnosťou. A my ti ukážeme ako na to.

Športová psychológia – golf

Sme medzinárodný tím psychológov – profesionálov. Pokročilý vnútorný tréning ponúka unikátny program aktivít & výkonových príručiek (akadémie & knihy s okamžite aplikovateľnými technikami). Dosahuj svoj najlepší osobný výkon! Individuálne nastaviteľné stratégie pre individuálny výkon. Výkonové príručky, mobilné aplikácie, eKnihy vytvorené pre amatérskych a profesionálnych športovcov.

Lepšie výsledky v škole

Manažuj svoje myšlienky a preorganizuj svoje školský život tak, aby si získal/a viac času pre seba. Pokročilý vnútorný tréning otvára novú možnosť v zlepšovaní svojho osobného výkonu. Dosiahni lepšie výsledky vo svojom živote. Výnimočná skúsenosť s viditeľným efektom takmer pre každého. Nová psychológia, ktorá predstavuje – Myslieť a učiť sa jednoducho & LEO – Učebný organizér! Najlepšia možnosť je vždy len jedna a aktívni ľudia ju spoznaú ihneď.

 

Golf Channel Golf Revue Sport psyched Golf Code 360 Desert Southwest Golf Show Mario Beky Advanced Mental Coaching Lepšie výsledky Better results aktívni ľudia