Knihy, Oblečení, Golf, Tenis, Psychologie
Shop Vstoupit do obchodu MARIOBEKY

Knihy, Oblečení, Golf, Tenis, Psychologie

Knihy, Oblečení, Golf, Tenis, Psychologie. Vše snadným způsobem. Vítejte na centru pro knihy a tipy pro duševní hru v golfu. Advanced Mental Coaching byl vytvořen pro golfisty. Najdete zde Knihy a tipy pro duševní hru v golfu. Každý golfista je zván k účasti na zlepšení. Tohle je vaše nejlepší volba pro zlepšení psychické hry a získaní herního sebevědomí.

Golf snadným způsobem

Tento jedinečný systém byl vytvořen pro amatérské golfosty. Je snadný a efektívní. Transparentní strategie vám pomůžou uspořádat vaši houževnatost. Každodenní golfista potřebuje jednoduchá a efektivní řešení. Nečekejte! Začněte nyní s herním tréninkem a najděte tipy, jak se soustředit. Vy rozhodujete kdy a jak se to uděje. Pokročilý mentální trénink v sportě. Vnitřní hra v golfu. Systém činností a cílů jak vybudovat nebo oživit golfovou vášeň. Příručky pro mentální hru v golfu jsou vytvořeny tak, aby byl golf pro všechny golfisty zábavní aktivitou.

Naše kapesní kniha s okamžitě použitelnými technikami mentálních strategií v golfu je uzpůsobena speciálně pro praktické využití ve hře. Nabízí návody jak posílit psychologický profil hráče a tedy i zlepšit jeho celkové skóre. Kapesní formát zaručuje to, že ji můžete mít vždy při sobě. Vnitřní hra je rozhodujícím faktorem ve vašem zlepšeníObsah nabízí strukturovaný systém logických kroků. Nemusíte se učit nic. Vše je připraveno k použití v náročné situaci. Prostřednictvím ní umíte rychle najít – motivační fráze, pokročilé tréninkové postupy, odůvodňující cvičení, strategie přístupů ke hře a různá jiná témata pro rozmanité situace.

Myslet a učit se snadným způsobem

Nabízíme vám několik možností pro zlepšení. Na začátku každého pokroku však stojíte vy – stojíš ty. Je to tvoje rozhodnutí jako naložíš se svým talentem. Příručka – Myslet a učit se snadným způsobem je vytvořena proto, aby ti pomohla využít své schopnosti efektivním způsobem. Ukáže ti jak si správně vybrat cíle. Pomůže ti vytvořit si vlastní strategii. Naučí tě relaxovat před nelehkým dnem, testem, ale i po zátěžové situace. Bude tě doprovázet na cestě za úspěchem. Ukáže ti, co všechno můžeš dosáhnout. Začít můžeš ihned. Všechno se dá, všechno funguje, všechno je opravitelné, ale rozhodnutí je vždy jen na tobě.

Golf Channel Golf Revue Sport psyched Golf Code 360 Desert Southwest Golf Show Mario Beky Advanced Mental Coaching