7 rád z golfovej psychológie pre moderného hráča

7 rád z golfovej psychológie pre moderného hráča

7 rád z golfovej psychológie pre moderného hráča / E-KNIHU (PDF) smieš stiahnuť úplne zadarmo. Stačí kliknúť na link pod obrázkom a je tvoja.

ekniha 7 rád z golfovej psychológie PDF

STIAHNI E-KNIHU

Prečo je správny čas začať myslieť efektívnejšie pomocou jednoduchej psychológie?

Spôsob akým myslíš určuje 50% tvojich celkových výsledkov.

Sme profesionáli, ktorí pomáhajú ľuďom dosahovať lepšie výsledky!

#1 športová psychológia, #2 učebné výsledky v škole, #3 vyrovnaný život

RADOSŤ
Nech už je to v športe, v škole, či v živote nič sa nevyrovná okamihom, v ktorých dosahuješ lepšie výsledky. Máš potenciál. Veľmi by ti ale pomohla kvalitná podpora.
MOŽNOSTI
Nie každý z nás má však rozpočet pre prvotriedny prístup, ktorý bol doteraz vždy dostupný len solventným jednotlivcom. Existuje vôbec rozumný spôsob ako sa zlepšiť?
PRÍSTUP
Potrebuješ nenáročné rady, ktoré budú fungovať pre teba, a ku ktorým budeš mať neobmedzený prístup. Takto dosiahneš to, aby si mal svoj život neustále pod kontrolou.
JEDNODUCHOSŤ
Len jednoduché a konkrétne riešenia prinášajú výsledky. Vyvinuli sme prístup, ktorý funguje. Takto vieš upraviť svoje myslenie a dosiahnuť trvalé zlepšenie.

7 rád z golfovej psychológie pre moderného hráča – viac info

Toto je spôsob, ako začať so zlepšovaním svojej golfovej hry. Polovica vášho úspechu na golfovom ihrisku spočíva v pravidelnom cvičení s vaším golfovým trénerom. Druhá polovica úspechu v golfe je vo vašej hlave. To znamená, že vaša hlava je pri golfe najdôležitejšou súčasťou.

Tento eBook vám teda otvára dvere k lepšej golfovej hre. Tiež vás pozývame, aby ste sa pripojili k našej súkromnej skupine na Facebooku GOLF MENTAL GAME ACADEMY. Okrem toho si môžete pozrieť bezplatné inštruktážne videá na našom kanáli YouTube Top Sport Psychology.

Ďalšie informácie

Pretože Top Sport Psychology sa stará o golfistov, ktorí chcú zlepšiť svoju golfovú hru, je táto eKniha bezplatná – 7 rád z golfovej psychológie pre moderného hráča. Pozvite svojich golfových priateľov, aby si stiahli aj túto eKnihu, zdieľaním odkazu na tejto stránke. Nezabudnite tiež navštíviť stránku na Facebooku Top Sport Psychology kde nájdete hodnotné príspevky k zlepšeniu vašej vnútornej hry v goplfe.

Okrem toho často zdieľame tipy a triky z oblasti golfovej psychológie na sociálnej platforme Twitter on the social platform Twitter.